fbpx
Milijoninei elektroninio bilieto keleivei – nemokamos kelionės

2020.01.28

Nepraėjus nė metams nuo elektroninio bilieto Alytuje pradžios juo pasinaudota jau 1 milijoną kartų. Ankstų antradienio rytą Alytaus autobusų stotyje buvo apdovanota laimingoji milijoninė keleivė. Jai vežėjų atstovai įteikė ypatingą dovaną – keliauti Alytuje viešuoju transportu ji galės nemokamai ištisus metus. 

“Žinia labai smagi ir netikėta. Kasdien pati autobusu keliauju į darbą ar lydžiu vaikus į mokyklą. Keliauju iš miesto pakraščio, tad prisireikia kiekvieną dieną. Renkuosi mėnesinį bilietą, nes ir pigiau, ir patogiau nei vienkartiniai. Tikrai džiugūs pokyčiai Alytuje“, – minėjo alytiškė Jūratė Savukynaitė.

Alytiškei simbolinį elektroninį bilietą įteikusi “Kautros” Alytaus filialo vadovė Gražina Čepukaitienė džiaugėsi didėjančiu e.bilieto populiarumu. 

“Smagu matyti kiekvieną mėnesį vis daugiau naujų keleivių, išbandančių elektroninį bilietą. Tai ženklas, kad judame teisinga linkme”, – kalbėjo pašnekovė. 

Elektroninis bilietas Alytaus viešajame transporte pradėjo veikti praėjusių metų balandžio mėnesį. Keleiviai gali rinktis apmokėjimą už keliones vienkartiniais, septynių dienų ar mėnesiniais bilietais. “Kautra” Alytaus mieste keleivius veža nuo 2018 metų gruodžio pabaigos. Keleiviai vežami 32 žemagrindžiais autobusais, juos vairuoja 60 vietinių vairuotojų. 

© 2024 Kautra. Visos teisės saugomos.

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Uždaryti