fbpx
Nauji autobusai – patogesnės kelionės

2013.04.03

UAB „Kautra“ įsigijo dvidešimt du naujus autobusus: devynis „Temsa Safari“, septynis „Temsa MD9“ ir šešis „Volkswagen Crafter“. Visi autobusai, vežiosiantys keleivius reguliariaisiais ir užsakomaisiais reisais, turėtų pradėti riedėti Lietuvos keliais jau balandžio pabaigoje.

„Į Lietuvą jau atvyko septyni „Temsa MD9“ bei keturi „Temsa Safari“ autobusai. Netrukus sulauksime šešių „Volkswagen Crafter“ ir dar penkių „Temsa Safari“, – sakoUAB „Kautra“ rinkodaros direktorius Gintautas Pakusas. Visuose naujuosiuose autobusuose bus WiFi interneto ryšys, oro kondicionieriai, dviračių laikikliai ir kiti privalumai.

Du „Safari“, vienas „MD9“ ir du „Crafter“ atiteks gruodžio pradžioje naujai įsteigtam Vilniaus filialui. „Įžengę į bet kurio Lietuvos regiono rinką, pirmiausia stengiamės atnaujinti transporto priemonių parką bei pagerinti keleiviams teikiamų paslaugų kokybę”, – sako G. Pakusas. Dar vienas „MD9“ ir vienas „Crafter“ iškeliaus į Alytaus filialą, kur veš keleivius iš Dzūkijos sostinės užsakomaisiai bei reguliariais reisais į kitus didžiuosius Lietuvos miestus. Likusieji penkiolika naujų autobusų skirti Kauno rinkai.

„Safari“ – tai pagal IRU standartus aukščiausią – keturių žvaigždučių – komforto kategoriją atitinkantys autobusai, turintys WC, oro kondicionierius, garso bei vaizdo aparatūrą, mini virtuvėlę. Naujai atvykę autobusai šiek tiek skiriasi nuo savo pirmtakų. Jie šiek tiek trumpesni ir juose sumontuotos 46, o ne 49 sėdimos vietos. „Kai tik sulauksime naujų autobusų, juos išsyk klasifikuosime pagal tarptautinę IRU sistemą. Tikimės, kad naujieji „Temsa Safari“ taip pat atitiks aukščiausią – keturių žvaigždučių – kategoriją“, – sako G. Pakusas.

Pirmieji du „MD9“ autobusai atvažiavo į Lietuvą praėjusių metų rudenį. Šių autobusų konstrukcija atnaujinta, jie yra patvaresni bei patogesni vairuotojui ir keleiviams, palyginus su ankstesniais modeliais. Naujieji septyni autobusai yra 32 ir 37 vietų. Du iš naujųjų autobusų yra turistinės klasės – juose įrengtas tualetas, vaizdo ir garso įranga, mini virtuvėlė.

Naujieji „Crafter“ turės 19 vietų. Keturiuose iš jų bus įmontuota vaizdo ir garso įranga. Naujieji „Crafter“ autobusai skirsis patobulintu dizainu – juose sumontuotas panoraminis stiklas, leidžiantis švieslentes sumontuoti viduje. „Dabar eksploatuojamuose „krafteriuose“ švieslentės įrengtos ant stogo. Naujuosiuose jos bus viduje, taigi galima teigti, jog jų dizainas bus elegantiškesnis, o oro pasipriešinimas važiuojant – mažesnis“, – sako G. Pakusas.

Į transporto parką įmonė investuoja periodiškai. Šiuo metu bendrovės turimas tranporto priemonių parkas vienas naujausių Lietuvoje. Per praeitus metus įmonė įsigijo dvidešimt aštuonias naujas transporto priemones, o užpernai – penkiolika. „Svarbiausias siekis, kad mūsų paslaugomis besinaudojantys keleiviai keliautų patogiai. Tuo pačiu tikimės, kad, keleiviams įvertinus patogesnį keliavimą autobusais, gerės ir viešojo transporto įvaizdis visuomenėje. Taip pat siekiame būti draugiški aplinkai, kad autobusai būtų ekologiški, jų kuro sąnaudos būtų kiek galima mažesnės“ – sakė UAB „Kautra“ generalinis direktorius Linas Skardžiukas.

„Kautra“ nuo 2004 metų yra įgaliotas „Temsa“ autobusų gamintojo atstovas Lietuvoje. Per metus pagaminama daugiau kaip 2 tūkst. „Temsa“ autobusų.

© 2024 Kautra. Visos teisės saugomos.