fbpx
Nauji autobusai veš Kauno rajono gyventojus

2016.06.16

Šiandien prie Kauno rajono savivaldybės visuomenei buvo pristatyti naujieji „Temsa LD 12” autobusai. Šiais trimis autobusais bus vežami Kauno rajono gyventojai. Tai visiškai nauji, aukščiausios klasės priemiestiniai autobusai. Autobusuose įrengta 51 sėdima, 22 stovimos bei viena vieta keleiviui su judėjimo negalia.

Naujieji „Temsa LD 12” autobusai išsiskiria tuo, kad be jau įprastų privalumų Kauno rajono keleiviams – tokių kaip patogios sėdynės, kondicionierius ar elektroninės švieslentės – juose įmontuoti hidrauliniai keltuvai žmonėms su judėjimo negalia.

„Kauno rajone šiuo metu jau važiuoja 11 žemagrindžių “Kautros” autobusų, pritaikytų keleiviams su judėjimo negalia. Matome gyventojų poreikį ir toliau didiname pasiūlą keliauti autobusu visiems. Tikimės, kad tai dar labiau paskatins visus miesto ir rajono gyventojus keliauti. Džiaugiamės, kad mes ir Kauno rajono savivaldybė mąstome vienodai ir suprantame, kad tik bendras darbas leis pasiekti geriausią rezultatą keleiviais“, – kalbėjo UAB „Kautra“ eksploatacijos direktorius Gintautas Pakusas.

Autobusuose taip pat įdiegta Lietuvoje dar retai sutinkama naujovė – alkotesteriai. Autobusas kaskart užvedamas tik vairuotojui pasinaudojus alkotsteriu.

„Nors mūsų įmonėje kiekvienas vairuotojas prieš darbą turi pasitikrinti alkotesteriu, manau, kad būdami lyderiais vežėjų tarpe turime rodyti pavyzdį. Keleiviai taip pat matys, kad juos veža profesionalūs ir savo darbą gerbiantys vairuotojai“, – pasakojo G. Pakusas.

Naujieji autobusai važinės populiariausiais Kauno priemiesčio maršrutais, kuriuos aptarnauja „Kautra“.

© 2024 Kautra. Visos teisės saugomos.

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Uždaryti