fbpx
Nauji žemagrindžiai autobusai Druskininkuose

2016.09.05

Džiugi žinia druskininkiečiams – UAB „Kautra“ Druskininkų filialo autobusų parką papildė dar du patogūs, žemagrindžiai autobusai.

Druskininkų savivaldybės vadovams ir specialistams naujus autobusus pristatęs UAB „Kautra“ generalinis direktorius Linas Skardžiukas pasidžiaugė, kad naujieji autobusai erdvūs, patogūs, pritaikyti judėjimo negalią turintiems žmonėms. L. Skradžiukas taip pat atkreipė dėmesį, kad viešojo transporto infrastruktūra yra nuolat gerinama, gyventojams taikoma nuolaidų, sudaryta galimybė patogiai naudotis elektroniniu bilietu.

Kautra autobusas Druskininkai

Kaip sakė Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas, visada džiugu, kai mieste atsiranda naujų transporto priemonių: „Šį kartą Druskininkus pasiekė naujos kartos autobusai. Tiesiog džiugu, kad pavyko gauti naujus autobusus ir atnaujinti mūsų parką – ir kurorto gyventojai važinės žymiai naujesniais, patogesniais autobusais“.

UAB „Kautra“, laimėjusi Savivaldybės administracijos paskelbtą viešą konkursą, keleivių vežėju Druskininkuose tapo 2010-aisiais. Keleiviai vežami šiuolaikiško dizaino patogiais autobusais, savivaldybės teritorijoje atnaujinti autobusų stotelių paviljonai, juose įrengtos informacinės švieslentės, įdiegta elektroninio bilieto sistema, mokinio e-bilietas, dirba druskininkiečiai vairuotojai, kuriuos gyventojai jau įprato matyti visada mandagius, pasitempusius ir tvarkingomis uniformomis. Viešasis transportas Druskininkų savivaldybėje pritaikytas ir negalią turintiems žmonėms. 2015-aisiais, atsižvelgiant į pastebimai geresnę transporto paslaugų kokybę, savivaldybė priėmė sprendimą pratęsti bendradarbiavimą dar penkeriems metams.

© 2024 Kautra. Visos teisės saugomos.

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Uždaryti