fbpx
Naujos autobusų stoties Vilkaviškiui laukti liko nedaug?

2019.01.23

Dabartinei Vilkaviškio autobusų stočiai skaičiuojant jau penktą dešimtmetį kiekvienais metais netyla kalbos apie naujos stoties poreikį. Naują autobusų stotį žadanti statyti UAB “Kautra” tikisi pagaliau pradėti naujo projekto statybas.

Anot vežėjų jei savivaldybės taryba patvirtintų jungtinės veiklos sutartį naujos stoties statybų darbai galėtų būti pradėti jau kitą savaitę.

“Susidūrę su ilgais tarpinstituciniais projekto  derinimo klausimais, sugriežtėjusiomis finansavimo sąlygoms tikimės pagaliau finišuoti. Jei savivaldybės taryba penktadienį pritars pasiūlymui ir uždegs žalią šviesą, darbus galėtume pradėti jau kitą savaitę. Esame pasiruošę, atlikę visus namų darbus, laukiame tik pritarimo. Idealiu atveju jau ateinantį antradienį statybininkai pradėtų darbus, o keleivius kviestume į laikinąją autobusų stotį”, – pasakojo UAB “Kautra” generalinis direktorius Linas Skardžiukas.

Vilkaviškio autobusų stotis Kautra

Koreguojant stoties projektą buvo atsižvelgta ir į miestelėnų pastabas – nei stoties teritorijoje, nei šalia jos nebus autobusų remonto dirbtuvių bei plovyklos.

“Tikiu, kad Vilkaviškis nusipelnė turėti modernią ir šiuolaikišką autobusų stotį, iš kurios smagu išvykti ir į ją užsukti pasitinkant miesto svečius. Juk tai vieni iš pagrindinių miesto vartų. Vystydami šį projektą atnaujinsime ne tik stoties pastatą. Stotyje bus galima ir užkąsti, išgerti kavos, praleisti laisvalaikį. Manau, kad naujoji stotis galėtų tapti vienu iš miesto traukos centrų”, – minėjo vežėjų atstovas.

Pradėjus statybas laikinoji autobusų stotis toli nuo esamos neišsikeltų – jį įsikurtų Vytauto ir Kapų gatvių sankirtoje.

“Manau keleiviai nepatirtų nepatogumų, laikinoji stotis bus čia pat. Išvykimo aikštelės išsidėstytų  laikinai uždarytoje Kapų gatvės dalyje, kurioje būtų vykdomas tik autobusų eismas”, – minėjo “Kautros” atstovas.

Vilkaviškio autobusų stotis Kautra

Planuojama, kad pradėjus darbus naujoji autobusų stotis turėtų būti pastatyta per metus laiko. Projektą Vilkaviškio autobusų stočiai kūrė Gintaras Balčytis, projektavęs ir naująją Kauno autobusų stotį.

Dabartinė Vilkaviškio autobusų stotis pastatyta dar 1975 metais. UAB “Kautra” Vilkaviškyje dirba jau dešimtus metus, veždama keleivius tarpmiestiniais ir priemiestiniais maršrutais, užsakomaisiais reisais, teikdama siuntų siuntimo paslaugas.

© 2022 Kautra. Visos teisės saugomos.

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Uždaryti