fbpx
Rinktinės kandidatas išbandė neregėto komforto autobusą

2017.07.20

Ši savaitė krepšininkui Adui Juškevičiui nėra įprasta. Ne tik, kad Palangoje prasidės rinktinės stovykla, bet ir dėl to, kad jis pirmą kartą išbandė save autobuso vairuotojo rolėje. Krepšininkas vairavo “Setra” autobusą, kuris bus skirtas rinktinės poreikiams.

“Na jausmas tikrai fantastinis, pirmą kartą vairuoju tokį didelį autobusą. Svarbiausia buvo pajausti tuos didelius gabaritus. Vairuoti nebuvo sunku, buvo labai geras jausmas. Manau galėčiau dirbti autobuso vairuotoju”, – juokėsi rinktinės kandidatas.

Vokiečių gamintojo autobusas yra virš 13 metrų ilgio ir beveik 4 metrų aukščio. Jo viduje įrengti dar šalyje nematyti privalumai.

Rinktinės poreikiams – geriausias autobusas

Šiame autobuse įrengtos ypatingos sėdynės, besisukančios apie savo ašį. Kiekviena sėdynė turi specialų staliuką, elektros lizdus. Autobuse įrengtas panoraminis stogas, net trys televizoriai, keleiviai gali naudotis nemokamu internetu.

“Tokio autobuso aš gyvenime nematęs nei rinktinėje, nei klube. Netekę matyti, kad vienoj eilėj yra tavo vieno sėdynė, kuri dar sukinėjasi į visas puses. Panoraminis stogas, nežinau ko čia dar trūksta. Telieka tik gerai žaisti krepšinį”, – kalbėjo A. Juškevičius.

Autobusas nudažytas specialiais matiniais dažais, suteikiančiais solidumo ir prabangos. Ant autobuso  langų užklijuota įspūdingo dydžio trispalvė.

„Mes sakome geriausiems krepšininkams – geriausias autobusas. Daug metų bendradarbiaujame su rinktine ir stengiamės pasiūlyti ką galime geriausio”, – kalbėjo „Kautros“ marketingo grupės vadovas Mindaugas Sakalauskas.

© 2021 Kautra. Visos teisės saugomos.

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Uždaryti