fbpx
Šio savaitgalio kryptis – piečiausias Lietuvos miestelis – Kapčiamiestis

2016.06.15

Nepaprasto gamtos grožio kampelis, kviečia bet kokių pomėgių poilsiautojus. Kapčiamiestis – patrauksiantis istorijos žinovų, muzikos, aktyvaus laisvalaikio bei poilsio mėgėjų, sporto entuziastų dėmesį, šį savaitgalį švenčia 500-ųjų įkūrimo metinių jubiliejų ir kviečia įsilieti į turtingą šventinę programą!

Prieš 500 metų Žygimantas Senasis savo ištikimam raštininkui Sidorui Kapočiui padovanojo žemės sklypą Baltosios Ančios ir Niedos upių santakoje, kur Kapočius įkūrė dvarą, o aplink dvarą susitelkusi gyvenvietė buvo pavadinta Kapčiamiesčiu.

Per 500 metų Kapčiamiestis užaugino ir išleido į pasaulį ne vieną talentingą žmogų, čia gimė kompozitorius, lietuviško choro pradininkas Česlovas Sasnauskas, folkloro dainininkė Veronika Povilionienė, poetas, žurnalistas Vincas Kazokas, LRT diktorė Gražina Bigelytė-Bulavienė ir daug kitų puikių savo srities žinovų. Kapčiamiesčio žmonės visus žavi savo gerumu ir dosnumu.

Kapčiamiestis

500-ojo gimtadienio šventė truks dvi dienas. Programoje – gausu renginių. Penktadienis – sporto diena. Kiekvienas galės ne tik išbandyti savo jėgas, žaisdamas krepšinį, petankę, rankų lenkimo, smiginio, penkiakovės rungtyse, bet ir laimėti puikių prizų. Orientacinio žygio dalyviai susipažins su Kapčiamiesčiu ir jo apylinkėmis. Visi susirinkę stebės kinologų, aviamodelių pasirodymus, ugnies fakyrų šou. Vakare šventės svečius linksmins jaunimo pamėgtas reperis “JAMA & W”, kuris su folkloro dainininke Veronika Povilioniene ruošia visiems siurprizą.

Sekmadienį kultūrinė programa prasideda 9:30, miestelio muziejuje vykstančia konferencija „Gimtinės istorijos“, joje kapčiamiestiečio Šiaulių dramos teatro aktoriaus Juozo Žibūdos muzikinis numeris, profesoriaus Vytauto Landsbergio, girininko Vytauto Stacevičiaus, kultūrininko Juozo Žitkausko pranešimai. 12 val. Šv. Mišios, kuriomis prasidės Česlovo Sasnausko chorų festivalis. Šventei persikėlus į mokyklos stadioną, ten bus galima išgirsti Veisiejų akordionistus, balsingas Būdviečio moteris, vietinius ansamblius ir Veroniką Povilionienę su „Blezdinga“, grupę „DAR“ ir „Saulės kliošas“. Vakarą užbaigs šventiniai fejerverkai.

Iš Kauno į Kapčiamiestį patogūs „Kautros“ autobusai važiuoja kiekvieną darbo dieną ir savaitgaliais:

  • 7:30 (persėdimas Alytuje, atvykimas į Kapčiamiestį 10:50).
  • 13:10 (atvykimas į Kapčiamiestį 16:20).

Iš Kapčiamiesčio į Kauną autobusas važiuoja kiekvieną darbo dieną ir savaitgaliais:

  • 12:00 (atvykimas į Kauną 15:20).
  • 16:40 (persėdimas Alytuje, atvykimas į Kauną 19:35)

Įsigykite bilietą internetu ir už bilietą mokėkite mažiau www.autobusubilietai.lt

© 2024 Kautra. Visos teisės saugomos.

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Uždaryti