fbpx
„Žalgiriui“ – naujas „Temsa Maraton“ autobusas

2017.09.20

Artėjančio sezono išvakarėse Kauno „Žalgirio“ komandai buvo pristatytas naujas „Temsa Maraton“ autobusas, su kuriuo Lietuvos čempionai leisis į visas išvykos rungtynes Lietuvoje.

Kauno autobusų stotyje pasižvalgyti po naują autobusą susirinkusius smalsuolius sukvietė žalgiriečiai Artūras Milaknis, Axelis Toupane ir Kevinas Pangosas. Žalgiriečiai pristatymo metu ne tik aprodė naują autobusą, bet ir surengė viktoriną bei pademonstravo krepšinio aikštelėje išugdytus įgūdžius.

Ilgametės komandos rėmėjos „Kautros“ generalinis direktorius Linas Skardžiukas pasidžiaugė stipriu bendradarbiavimu ir nauju autobusu.

„Džiaugiamės galėdami „Žalgiriui“ pristatyti naują autobusą. Tai visiškai naujas, aukščiausios klasės „Temsa Maraton“ autobusas. Geriausiai komandai – geriausias autobusas. Taip pat smagu, kad nauju „Žalgirio“ autobusu galės keliauti visi norintys. Šis autobusas kursuos pagrindiniais „Kautros“ maršrutais – į Vilnių bei pajūrio link. Keleiviai galės sėdėti stipriausios šalies krepšinio komandos žaidėjų vietose“, – kalbėjo UAB „Kautra“ generalinis direktorius L.Skardžiukas.

Geriausios vietos – autobuse gale

„Žalgirio“ sporto direktorius Robertas Javtokas ne tik negailėjo pagyrų naujam komandos autobusui, bet ir atskleidė kokios vietos autobuse pačios paklausiausios.

„Komandos senbuviai dažniausiai užima autobuso galą, o labiausiai geidžiama paskutinė sėdynė, ant kurios galima ir prigulti. Kadangi Lietuvoje į rungtynes vykstame tiesiai, nepatogi kelionė žaidėjui gali kainuoti ir prastą mačo pradžią. Taigi, visos svarbiausios savybės – patogumas, galimybė ištiesti kojas ir turėti daug vietos, yra naujame „Žalgirio“ autobuse“, – sužavėtas liko R.Javtokas

A.Milaknis džiūgavo užsitarnauta šilta vieta autobuse, o tuo tarpu naujokas A.Toupane pažadėjo dėl geresnės vietos pakovoti jau pirmosios išvykos metu.

Naujame „Temsa Maraton“ autobuse yra visi aukščiausio lygio privalumai – patogios sėdynės, dideli tarpai tarp jų, veiks nemokamas internetas, elektros lizdai, kondicionierius, tualetas.

Autobuse taip pat veiks media centras, tad keleiviai kelionės metu galės nemokamai žiūrėti filmus, klausytis muzikos ar skaityti e-žurnalus.

© 2024 Kautra. Visos teisės saugomos.