fbpx
Žaliojo susisiekimo apdovanojimas už ekologiškų transporto priemonių įsigijimą

2023.11.27

Vilniuje vykstančiame tarptautiniame Transporto inovacijų forume buvo įteikti „Žaliojo susisiekimo apdovanojimai“. Šie apdovanojimai teikiami už įgyvendintas žaliojo susisiekimo idėjas, keliavimo ir transportavimo įpročius keisti skatinančias iniciatyvas, darnaus judumo inovacijas. 

Savivaldybės nominacijoje nugalėtoja pripažinta Druskininkų savivaldybės administracija, kuri drauge su projekto partneriu UAB „Kautra“ šiemet įgyvendino projektą – „Ekologiškų transporto priemonių įsigijimas Druskininkų savivaldybėje“ ir, pasinaudodama ES lėšomis, įsigijo 9 elektra varomus autobusus. Bendra projekto vertė – 2,43 mln. Eur.
„Druskininkai pelnė patį aukščiausią įvertinimą savivaldybių kategorijoje – mūsų kartu su parneriu UAB „Kautra“ įgyvendintas projektas, 100 proc. elektra varomas viešasis transportas, išrinktas ryškiausia šių metų žaliojo susisiekimo idėja. Didžiuojuosi, kad esame pirmoji savivaldybė Lietuvoje, kurios visas viešasis transportas yra ekologiškas. Ačiū apdovanojimų organizatoriams už įvertinimą, UAB „Kautra“ – už bendrą darbą, atsakingą požiūrį ir puikius rezultatus, o druskininkiečių bendruomenei – už palaikymą. Druskininkai visada buvo, yra ir bus ekologiškas, už aplinkos tausojimą ir puoselėjimą pasisakantis kurortas!“, – savo socialinio tinklo paskyroje dalinosi Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas.
Daugiau nei dešimtmetį Druskininkų mieste bei priemiestyje keleivius vežanti įmonė „Kautra“, miesto viešąjo transporto paslaugas užtikrina patogiais, 100% elektriniais autobusais. Miesto viešąjį transportą išviso aptarnauja aptarnauja 17 autobusų, 8 iš jų bus vidutinės talpos, ne mažiau kaip 54 vietų, bei 9 mažesnės talpos iki 23 vietų.
© 2024 Kautra. Visos teisės saugomos.

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Uždaryti