fbpx
„Kautros“ autobusų parkas pasipildė naujais autobusais

2016.05.30

Kaip ir kiekvienais metais taip ir šiais įmonė įsigijo naujų „Temsa“ autobusų. Šį šeštadienį į autobusų parką atkeliavo aštuoni naujutėliai „Temsa HD 13“ autobusai.

„Norėdami keleiviams pasiūlyti geriausias kelionės sąlygas privalome kiekvienais metais atnaujinti savo autobusų parką. Esame vienas „jauniausių“ autobusų parkų Lietuvoje – vidutinis autobuso amžius yra 6 metai. Džiaugiamės, kad bendradarbiaudami su „Temsa“ galime Lietuvos rinkai pasiūlyti kokybiškus ir pažangius autobusus“, – kalbėjo UAB „Kautra“ generalinis direktorius Linas Skardžiukas.

Didelis dėmesys saugumui

Kuriant naujus autobusus labai daug dėmesio buvo skirta saugumui. Autobuse sumontuotas eismo linijos sekimas – neleidžia nukrypti autobusui nuo kelio.

Taip pat autobuse įmontuoti automatiniai stabdžiai, kurie reaguoja į priešais jį atsirandančią  kliūtį. Be to autobuse veikia išmanioji kruizo kontrolė – autobusas fiksuoja prieš jį judančius objektus ir esant poreikiui sulėtina arba pagreitina autobusą.

Naujuose autobusuose įmontuotos Xenon tipo lempos geriau apšviečia kelią.

Elektros lizdai ir kiti privalumai

Naujieji „Temsa HD 13“ autobusai turės 50 ir 55 keleivių vietas. Juose taip pat sumontuoti elektros lizdai prie sėdynių, kondicionierius, tualetas. Kaip ir visuose „Kautros“ autobusuose taip ir šiuose veiks nemokamas internetas, bus galima vežtis nemokamai dviračius.

Naujieji autobusai važinės tarpmiestiniais reisais. Juos taip pat  bus galima išsinuomoti kelionėms Lietuvoje ar užsienyje.

© 2024 Kautra. Visos teisės saugomos.

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Uždaryti